Filma Me Titra Shqip: Terminator: Dark Fate

128 min 2019 6,3 / 1853
Kategoria: Aksion Fantashkence
Viti: Oct 23, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 81,126
Shikime: 5042
Pershkrimi
Një vajzë e përmirësuar teknologjikisht dhe Sara Konori duhet të ndalojnë një terminator të lëngshëm të përparuar, që të mos vrasë një vajzë të re, fati i së cilës është kritik për racën njerëzore.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR