Filma Me Titra Shqip: The Two Popes

125 min 2019 7,6 / 1334
Kategoria: Dramatik Komedi Histori
Viti: Nov 27, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 20,493
Shikime: 3571
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Pas mureve të Vatikanit, papa Benedikt dhe papa i ardhshëm Françesko duhet të gjejnë një pikë të përbashkët për kishën katolike.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR