Filma Me Titra Shqip: A Beautiful Day in the Neighborhood

109 min 2019 7,3 / 358
Kategoria: Dramatik
Viti: Sep 7, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 26,323
Shikime: 1762
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Bazuar në një histori të vërtetë. Tom Henks, në rolin e Roxhersit, ikonës së emisioneve për fëmijë në Amerikë. Miqësia e pamundur mes Roxhersit dhe gazetarit cinik Lojd Vogël, i cili duhet të bëjë një profil të prezantuesit, për revistën ku punon. Çuditërisht, pas takimeve me personalitetin televiziv, të mbushur me mirësi, Vogëli arrin ta ndryshojë kryekëput jetën e tij...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR