Filma Me Titra Shqip: Honey Boy

94 min 2019 7,3 / 118
Kategoria: Dramatik
Viti: Nov 8, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 12,174
Shikime: 2170
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Ky film paraqet fëmijërinë e trazuar të një aktori të ri teksa ai mundohet të ribashkohet me babanë e tij dhe të kujdeset për shëndetin mendor...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR