Filma Me Titra Shqip: True History of the Kelly Gang

124 min 2020 6,8 / 21
Kategoria: Dramatik Krim
Viti: Jan 9, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 14,948
Shikime: 1487
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Bazuar në romanin e Peter Carey. Historia e australianit Ned Kelly dhe bandës së tij ndërsa ata ikin nga autoritetet gjatë vitit 1870.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR