Filma Me Titra Shqip: QT8: The First Eight

103 min 2019 7,3 / 12
Kategoria:
Viti: Oct 21, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 6,255
Shikime: 945
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një dokumentar që flet mbi karrierën e mrekullueshme 21-vjeçare të regjisorit Kuentin Tarantino dhe që përfshin intervista me kolegë të ndryshëm të tij.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR