Filma Me Titra Shqip: BASEketball

103 min 1998 6,1 / 299
Kategoria: Komedi
Viti: Jul 28, 1998
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 8,769
Shikime: 1407
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Dy shokë fëmijërie bëhen sportistë profesionistë të një sporti të quajtur Bejsketboll, një përzierje midis bejsbollit dhe basketbollit dhe duhet të shmangin edhe ndikimin e një biznesmeni që kërkon të prishë ekipin dhe ëndrrën e tyre.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR