Filma Me Titra Shqip: Death Race: Inferno

105 min 2013 5.7 / 497
Viti: Jan 4, 2013
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 24.187
Shikime: 3989
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Polici i burgosur Karl Liukas, i njohur si Frankenshtain, është një shofer i famshëm në një garë makinash me emrin Gara e Vdekjes, e cila zhvillohet në oborrin e një burgu dhe transmetohet nga televizioni. Vetëm një fitore tjetër mungon që ai bashkë me skuadrën e tij të fitojnë lirinë nga burgu. Por kompania e Garës së Vdekjes ndërron duar, dhe shefi i ri i lojës ka në mendje ndryshime të mëdha që do të ndikojnë tek Liukas dhe skuadra e tij... Gjithçka do të zhvillohet në Afrikën e Jugut gjatë g
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR