Filma Me Titra Shqip: Home Alone 2: Lost in New York

120 min 1992 6,6 / 5774
Viti: Nov 19, 1992
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 17,321
Shikime: 6195
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një vit pasi Kevinin e harruan në shtëpi dhe iu desh të përballej me dy hajdutë, aksidentalisht ai e gjen veten në qytetin e Nju Jorkut dhe takon disa “fytyra të njohura”.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR