Filma Me Titra Shqip: Downhill

87 min 2020 4 / 16
Kategoria: Dramatik Komedi
Viti: Feb 13, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 24,471
Shikime: 1376
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Pas shpëtitimit nga një ortek gjatë pushimeve në Alpe, fillojnë çrregullimet në çift ku të gjithë fillojnë të rivlerësojnë jetën e tyre dhe mënyrën si ndihen për njëri tjetrin.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR