Filma Me Titra Shqip: I Still Believe

115 min 2020 7,4 / 36
Kategoria: Dramatik
Viti: Mar 12, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 62,447
Shikime: 1309
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Historia e vërtetë e muzikantit të krishterë Xheremi Kemp dhe udhëtimi i tij i dashurisë dhe humbja që tregon se ka ende shpresë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR