Filma Me Titra Shqip: Miracle in Cell No. 7

132 min 2019 8,5 / 494
Kategoria: Dramatik
Viti: Oct 10, 2019
Gjuha Origjinale: TR
Popullariteti: 25,038
Shikime: 4935
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një histori dashurie mes një babai me sëmundje mendore i cili akuzohet në mënyrë të padrejtë për vrasje, dhe vajzës së tij të dashur 6 vjeçare. Burgu do të jetë shtëpia e tyre. Bazuar në filmin Korean të 2013, “Mrekullia në qelinë numër 7.”
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR