Filma Me Titra Shqip: Miss Fisher and the Crypt of Tears

101 min 2020 6 / 5
Viti: Feb 27, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 19,853
Shikime: 1619
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Pasi çliroi një vajzë të re nga burgimi i saj i padrejtë në Jeruzalem, Frajni Fisher fillon të zbulojë një mister në lidhje me smeraldet e paçmuar, mallkimet e lashta dhe të vërtetën pas zhdukjes së dyshimtë të fisit të harruar të Shirinit.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR