Filma Me Titra Shqip: Resistance

120 min 2020 0 / 0
Kategoria: Dramatik Histori
Viti: Nov 12, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 22,33
Shikime: 2548
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Historia rrëqethëse e një grupi hebrenj që punuan me Rezistencën Franceze gjatë Luftës së II Botërore kundra nazistëve dhe arritën të shpëtonin me mijëra jetë fëmijësh.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR