Filma Me Titra Shqip: Sole a catinelle

87 min 2013 6,7 / 1195
Kategoria: Komedi
Viti: Oct 31, 2013
Gjuha Origjinale: IT
Popullariteti: 7,781
Shikime: 1852
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Historia e një babai dhe një djali në një udhëtim të mbushur me aventura dhe të qeshura, nga jugu në veri të Italisë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR