Filma Me Titra Shqip: The Body

104 min 2019 5,8 / 8
Kategoria: Thriller Mister
Viti: Dec 13, 2019
Gjuha Origjinale: HI
Popullariteti: 3,5
Shikime: 2110
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kur trupi i një biznesmeneje të fuqishme zhduket papritur, emërohet në detyrë një inspektor për të zbuluar fajtorin. Por, kur ai merr në pyetje burrin e saj, shfaqen dyshime të reja në lidhje me vdekjen dhe të kaluarën e saj.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR