Filma Me Titra Shqip: The Decline

83 min 2020 7,6 / 25
Kategoria: Thriller Aksion
Viti: Mar 27, 2020
Gjuha Origjinale: FR
Popullariteti: 66,034
Shikime: 2437
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një aksident fatal në një kamp trajnimi të largët për mbijetesw i bën anëtarwt t'i zërë paniku; dhe përgatit terrenin për një shfaqje të frikshme.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR