Filma Me Titra Shqip: The Immigrant

117 min 2013 6,3 / 507
Kategoria: Dramatik Romance
Viti: Jul 3, 2013
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9,658
Shikime: 2304
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një grua polake shkon me motrën e saj në Amerikë në kërkim të ëndrrës amerikane por motra e saj e sëmurë nuk e kalon dot kufirin, ajo detyrohet të bëjë një jetë bordellosh. Një prestigjator përpiqet ta shpëtojë dhe ta bashkojë me të motrën por gjërat nuk janë aq të thjeshta.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR