Filma Me Titra Shqip: To Your Last Death

91 min 2019 7,3 / 4
Kategoria: Animacion Horror
Viti: Aug 23, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 7,878
Shikime: 1431
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Duke qenë e mbijetuara e vetme e lojës së poshtër të babait të saj, një grua merr një ofertë nga një qënie e mbinatyrshme që të kthehet pas në kohë dhe ta provojë përsëri. Tani, ajo duhet të përjetojë natën më të keqe të jetës së saj, nëse do mundet t'i shpëtojë vëllezërit e motrën e saj nga dënimi i përcaktuar.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR