Filma Me Titra Shqip: Underwater

95 min 2020 6,1 / 300
Viti: Jan 8, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 70,309
Shikime: 4073
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një grup kërkuesish oqeanikë, të cilët punojnë për një kompani gërmimi në thellësi të detit, përpiqen të shpëtojnë pasi një tërmet i mistershëm shkatërron kërkimet e tyre të thellësisë dhe zyrat e tyre të gërmimit që ndodhen në fund të Hendekut Mariana.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR