Filma Me Titra Shqip: 365 Days

116 min 2020 5,3 / 106
Kategoria: Dramatik Romance
Viti: Feb 7, 2020
Gjuha Origjinale: PL
Popullariteti: 43,756
Shikime: 26719
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Masimo, trashëgimtari i një familjeje mafioze siçiliane dhe Laura, drejtoreshë shitjesh në një kompani polake. Jetët e tyre bashkohen, kur Masimo, pas 5 vitesh kërkimi, e gjen dhe vendos ta rrëmbejë duke i kërkuar 365 ditë kohë, si mundësi për të fituar dashurinë e saj. Një rrëfim dashurie në brigjet e mrekullueshme të Italisë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR