Filma Me Titra Shqip: Dracula Untold

92 min 2014 6,3 / 4058
Viti: Oct 1, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 28,107
Shikime: 3154
Pershkrimi
Pasi princi i Transilvanisë kërcënohet nga turqit dhe vendos për të mposhtur armikun me çdo kusht, duke u shndërruar në një përbindësh të fuqishëm, por nga vetë ky vendim për një kauzë të mirë, Vladi duhet të vuajë nga pasojat e pashmangshme...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR