Filma Me Titra Shqip: My Mother

104 min 2019 7,1 / 7
Kategoria: Dramatik
Viti: Sep 20, 2019
Gjuha Origjinale: TR
Popullariteti: 5,491
Shikime: 1861
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Historia e një nëne që bën të pamundurën për vajzën e saj dhe një vajzë që i vjen turp nga nëna dhe arrin të largohet prej saj. Por vite më pas, ajo dëshiron të kthehet te nëna e saj, duke psherëtirë "Ah, sikur"!
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR