Filma Me Titra Shqip: Assault on Precinct 13

109 min 2005 6,1 / 588
Kategoria: Thriller
Viti: Jan 19, 2005
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10,21
Shikime: 1041
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një polic duhet të mbajë të bashkuar një grup të burgosurish dhe një grup policësh natën e Vitit të Ri në një rajon policie. Një polic i korruptuar do të rrethojë dhe do të sulmoje rajonin e policisë me qëllimin për t'i vrarë të gjithë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR