Filma Me Titra Shqip: Bull

105 min 2019 6,3 / 6
Kategoria: Dramatik
Viti: May 15, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 17,475
Shikime: 1997
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Në një provincë pothuajse të harruar të Hjustonit verior, një adoleshente kokëfortë përplaset me fqinjin e saj po aq kokëfortë dhe të pafalshëm, një luftëtar demash në moshë, që ditët e tij më të mira i ka kaluar në arenë, një përplasje që do t’i ndryshojë të dy.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR