Filma Me Titra Shqip: Gold Dust

100 min 2020 4 / 1
Kategoria: Komedi Aventure
Viti: Apr 7, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 32,8
Shikime: 2373
Pershkrimi
Diku përgjatë kufirit me Meksikën, dy shokë të ngushtë eksplorues përdorin harta të vjetra për të gjetur një anije fantazmë që thuhej se ishte varrosur në rërën e shkretëtirës gjatë mijëvjeçarëve. Ata të dy përballen rastësisht me një trafikant droge dhe duhet të vendosin nëse do të ndjekin ëndrrën e tyre për thesarin apo do të rrezikojnë jetën e tyre për të shpëtuar një vajzë të vogël të zënë rob nga trafikanti.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR