Filma Me Titra Shqip: Gretel & Hansel

87 min 2020 6,1 / 135
Kategoria: Horror Fantazi Thriller
Viti: Jan 30, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 40,729
Shikime: 3296
Pershkrimi
Shumë kohë më parë në një fshat të largët, një vajzë e re shkon me vëllain e saj të vogël në një pyll të errët, e dëshpëruar për ushqim dhe punë. Aty ata do përballen me një të keqe të tmerrshme.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR