Filma Me Titra Shqip: Like a Boss

83 min 2020 6,8 / 87
Kategoria: Komedi
Viti: Jan 9, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 35,795
Shikime: 1413
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Me dëshirën për të shpëtuar biznesin e tyre, dy shoqe të ngushta vendosin të bashkëpunojnë me një ndërrmarrje të fuqishme, drejtuesja e të cilës fillon të ndërhyjë dhe të kritikojë duke vënë në provë miqësinë e tyre.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR