Filma Me Titra Shqip: Money Heist: The Phenomenon

57 min 2020 7,6 / 54
Kategoria:
Viti: Apr 3, 2020
Gjuha Origjinale: ES
Popullariteti: 10,543
Shikime: 1791
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Këtu tregohet pse dhe si "Money Heist" ndezi një valë entuziazmi në të gjithë botën për një grup të dashur hajdutësh dhe profesorin e tyre. Serialin La Casa de Papale me Titra Shqip e gjeni në sektorin e Serialeve!
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR