Filma Me Titra Shqip: Ordinary Love

92 min 2019 9 / 5
Kategoria: Dramatik Romance
Viti: Dec 6, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 19,708
Shikime: 1545
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Historia e një çifti të zakonshëm që kalon fatkeqësitë, vështirësitë dhe lumturitë që ka jeta bashkë. Sfida të zakonshme që mund të jenë pjesë e jetës së kujtdo, por që bëhen më të lehta kur përballen bashkë dhe kur dashuria është pjesë e jetës.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR