Filma Me Titra Shqip: Ek Villain

129 min 2014 6,5 / 72
Kategoria: Aksion Thriller
Viti: Jun 27, 2014
Gjuha Origjinale: HI
Popullariteti: 4,496
Shikime: 928
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kur e dashura e tij bëhet viktime e një vrasësi serik, Guru duhet thyer premtimet midis të mirës dhe asaj të keqes në kërkim të hakmarrjes për dashurin e jetës së ti.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR