Filma Me Titra Shqip: Red Shoes and the Seven Dwarfs

92 min 2019 6,5 / 118
Viti: Jul 25, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 46,235
Shikime: 2267
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Princat e mallkuar nga një zanë, janë kthyer në xhuxhë dhe kërkojnë puthjen e një gruaje të bukur, për të thyer mallkimin. Nga ana tjetër, Borëbardha e famshme, e shndërruar në një bukuroshe këpucëkuqe, është në kërkim të babait të saj. Aty ku rrugët e tyre takohen, do të ngatërrohen edhe fatet...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR