Filma Me Titra Shqip: The Other Lamb

97 min 2020 7 / 7
Kategoria: Horror Dramatik Thriller
Viti: Apr 3, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 33,539
Shikime: 1333
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një vajzë e lindur në një kult ku të gjitha ishin femra, të cilat udhëhiqeshin nga një mashkull, fillon të dyshojë mbi mësimet e tija dhe realitetin e saj.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR