Filma Me Titra Shqip: The Turning

94 min 2020 5,5 / 68
Kategoria: Horror Thriller
Viti: Jan 23, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 70,505
Shikime: 1423
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kejt Mandell heq dorë nga puna e saj si mësuese për t'u bërë guvernantja e 7-vjeçares Flora Feirçajld pas zhdukjes së zonjushës Xhesel. Kur ngjarje të çuditshme fillojnë të shqetësojnë Kejtin dhe fëmijët, ajo fillon të dyshojë se në korridoret e errëta të shtëpisë banon një entitet keqdashës.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR