Filma Me Titra Shqip: Abstruse

117 min 2019 4,7 / 3
Kategoria: Aksion Krim Thriller
Viti: Nov 1, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 5,236
Shikime: 1522
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Disa vajza të reja përfshihen në ngjarje të rrezikshme. Më e rrezikshme akoma është përpjekja e tyre për t'i zgjidhur dhe për të vënë drejtësi, sepse faktet manipulohen nga policë të korruptuar.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR