Filma Me Titra Shqip: Blinded by the Light

114 min 2019 7,1 / 240
Kategoria: Dramatik Komedi
Viti: Aug 9, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 15,638
Shikime: 912
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Ëndrra amerikane mbërrin edhe në Angli, ku një djalosh i ri pakistanez frymëzohet nga këngët e Brus Springstin që të luftojë për ëndrrat dhe dëshirat e tij.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR