Filma Me Titra Shqip: Flash Point

88 min 2007 6,7 / 118
Kategoria: Aksion
Viti: Jul 26, 2007
Gjuha Origjinale: CN
Popullariteti: 8,007
Shikime: 587
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Nje inspektor gjaknxehte eshte vene pas nje bande vietnamezo-kineze shume te fuqishme. Pas nje sere krimesh dhe vrasjesh jeta e shokut te tij dhe te dashures vihen ne rrezik.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR