Filma Me Titra Shqip: Conviction

110 min 2019 7,1 / 122
Kategoria: Dramatik
Viti: Feb 6, 2019
Gjuha Origjinale: FR
Popullariteti: 8,878
Shikime: 1912
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Filmi CONVICTION është një histori frymëzuese që flet për përkushtimin e një motre ndaj vëllait të saj. Kur vëllai më i madh i Beti Ana Uoters arrestohet për vrasje dhe dënohet me dënim të përjetshëm në vitin 1983, Beti Ana, një bashkëshorte dhe nëna e dy fëmijëve nga Masaçuseti, përkushton jetën në nxjerrjen e vëllait të saj nga burgu. E bindur se vëllai i saj është i pafajshëm, Beti Ana futet përsëri në gjimnaz, më pas në kolegj e në fund në shkollën e drejtësisë në një kërkim 18-vjeçar për të
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR