Filma Me Titra Shqip: Good Newwz

132 min 2019 7,2 / 25
Viti: Dec 27, 2019
Gjuha Origjinale: HI
Popullariteti: 5,44
Shikime: 1792
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Dy çifte me të njëjtin mbiemër vendosin t’i nënshtrohen fekondimit in vitro dhe presin fëmijët e tyre të ardhshëm. Problemet nisin pasi zbulojnë se spermat e secilit çift janë ngatërruar me njëra-tjetrën.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR