Filma Me Titra Shqip: Jarhead: Law of Return

103 min 2019 6,1 / 12
Kategoria: Lufte
Viti: Oct 1, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 11,672
Shikime: 1774
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Ronan, një pilot avioni luftarak qëllohet dhe rrëzohet në Siri pas një misioni. Ai është i biri i një senatori amerikan dhe një bashkëpunim mes skuadrave izraelite dhe amerikane dërgohet për të shpëtuar brenda 46 orëve...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR