Filma Me Titra Shqip: Kill Ben Lyk

80 min 2018 7 / 2
Kategoria: Komedi Krim Thriller
Viti: Nov 4, 2018
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 8,455
Shikime: 1116
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Brenda 24 orëve, tre njerëz u vranë në Londër, të gjithë me emrin Ben Lyk. Skotland Jard vendos që t’i mbledhë të gjithë njerëzit me këtë emër që ndodhen në Londër, derisa të kuptojnë se kush iu është vënë pas dhe përse.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR