Filma Me Titra Shqip: Manou the Swift

88 min 2019 5,8 / 15
Viti: Jan 25, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9,511
Shikime: 1807
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Manuja i vogël rritet mes pulëbardhave edhe pse është një specie tjetër dhe nuk arrin të përshtatet me familjen e tij. Ai largohet nga kolonia ku është rritur dhe bashkohet me zogj të llojit të tij dhe zbulon rolin e tij në jetë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR