Filma Me Titra Shqip: Martyrs

99 min 2008 7,3 / 1330
Kategoria: Horror Dramatik Thriller
Viti: Sep 3, 2008
Gjuha Origjinale: FR
Popullariteti: 10,34
Shikime: 2734
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një vajzë e re kërkon të marrë hak ndaj njerëzve që e rrëmbyen dhe e torturuan kur ajo ishte fëmijë. Bashkë me shoqen e saj, e cila edhe ajo është një viktimë e abuzimit, do të përballen me një rrugëtim të tmerrshëm në një ferr të gjallë të nënçmimit.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR