Filma Me Titra Shqip: Time of Happiness

108 min 2017 5,4 / 15
Kategoria: Komedi Romance
Viti: Nov 10, 2017
Gjuha Origjinale: TR
Popullariteti: 4,909
Shikime: 2027
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Dashuria e vërtetë nuk ka të bëjë me perfeksionin, por fshihet të metat. Filmi "Koha e Lumturisë" tregon historinë e Mertit i cili krijon jetën e tij "perfekte" pa u përballur me të kaluarën dhe Ada, e cila e ndërton jetën në bazë të eksperiencave të kaluara...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR