Filma Me Titra Shqip: Panga

131 min 2020 6 / 7
Kategoria: Romance
Viti: Jan 24, 2020
Gjuha Origjinale: HI
Popullariteti: 3,535
Shikime: 1700
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Panga frymëzohet nga jeta reale e nje sportisteje "Kabadie", e cila ke qenë ylli i skuadrës kombëtare Indiane në këtë sport. Rrugëtimi kalon përmes triumfit, luftës dhe tejkalimit të stereotipeve. Ky film dëshmon se sa e rëndësishme është dashuria e familjes për të qenë e suksesshme.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR