Filma Me Titra Shqip: Shooting Heroin

90 min 2020 0 / 0
Kategoria: Dramatik Aksion Thriller
Viti: Apr 3, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 19,596
Shikime: 1843
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një film që tregon mbi historinë e dhimbshme se si drogërat e ndryshme godasin familje dhe shkatërrojnë jetë të ndryshme. Njerëzit e një qyteze të vogël bëhen së bashku për të ndaluar përhapjen e drogës në vendin e tyre në të gjitha mënyrat.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR