Filma Me Titra Shqip: Spycies

96 min 2020 3,5 / 2
Viti: Jan 11, 2020
Gjuha Origjinale: FR
Popullariteti: 7,579
Shikime: 1244
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Vladimiri dhe Hektori, dy agjentë sekretë të ndryshëm në çdo drejtim, mundohen të gjejnë një material sekret, të vjedhur nga hajdutë të panjohur.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR