Filma Me Titra Shqip: The Occupant

103 min 2020 6,3 / 253
Kategoria: Thriller Dramatik
Viti: Mar 25, 2020
Gjuha Origjinale: ES
Popullariteti: 28,183
Shikime: 1052
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Havier Muno, dikur një drejtues i suksesshëm, merr vendimin për të lënë shtëpinë e tij, të cilën ai dhe familja e tij nuk mund ta përballojnë më.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR