Filma Me Titra Shqip: Çocuklar Sana Emanet

145 min 2018 8 / 1
Kategoria: Dramatik Thriller
Viti: Mar 23, 2018
Gjuha Origjinale: TR
Popullariteti: 1,579
Shikime: 2134
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Qerimi punon si arkitekt dhe është martuar me Jezim. Zhgënjimi më i madh i tyre është pamundësia për t'u bërë me fëmijë. Teksa shkojnë në shtëpinë e tyre verore një fëmijë hidhet para makinës, dhe Qerimi lëndohet rëndë...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR