Filma Me Titra Shqip: Good Luck Chuck

101 min 2007 5,7 / 839
Kategoria: Komedi
Viti: Sep 21, 2007
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 12,313
Shikime: 1354
Pershkrimi
'Fatsjellësi Çak': Çarli do të bëhet popullor mes bashkësisë femërore pasi çdo grua që do të flerë me të do të gjejë njeriun e ëndrrave. Një ditë, Çarli do të njohë njeriun e ëndrrave të tij dhe frika se mos e humbet do ta detyrojë të kërkojë mënyra nga më ekstremet për të prishur “magjinë” fatsjellëse të tij.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR